15 Haziran Gökyüzü

15 Haziran…Satürn Günü…Başak burcunda ilerleyen Ay güne titiz, çalışkan, düzenli enerjiler veriyor. Detay gerektiren çalışmalarla ilgilenebilir, günlük işlerimizi tamamlayabiliriz. Öğle saatlerinde Ay Mars karesi gerginlik ve huzursuzluk yaratabilir. Dikkatsizlik ve acele nedeniyle sakarlık ve kazalara daha açık olabiliriz. İlişkilerimizde daha sabırlı, anlayışlı olabilirsek, ani öfkelenme ve tartışmaların önüne geçebiliriz. Kşam saatlerinde Ay Plüton üçgen açısı ve Venüs ile yapacağı olumlu görünüm duygusal olarak daha güçlü ve güvenli hissetmemize yardım edebilir. Sevdiklerimizle birlikte olmak, sosyal ve sanatsal faaliyetlere katılmak, uğraştığımız işlerde verim almak için uygun saatlerde olacağız.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Sağlığınıza daha çok önem vereceğiniz bir gündesiniz. Doktora gitmek, bir tedaviye başlamak günün ana konusu olabilir. Spor veya diyet de gündeminizde yer alabilir.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün boş zamanlarınızı yaşamın keyiflerine ayırın ve karamsar düşünceler ile çatışmalardan kaçının. Sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmek, çocuklarla ilgilenmek, hobilerle uğraşmak için iyi bir gündesiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Aile yaşamıyla ilgili konuların ön planda olduğu bugün, bir akrabanızın evinde kendisinin halledemediği bazı değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Tadilat için usta bulmak veya alışveriş yapmak ana konular olabilir.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
İletişim konusunun, yaşamınızın hemen hemen her alanında ön planda olacağı bir gündesiniz. Paylaşmak istediğiniz ama açmaya çekindiğiniz konuları dile getirmek için iyi bir dönemdesiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Lüks tüketim ürünleriyle ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Hesapta olmayan masraflara yönelmeniz gündeme gelebilir. Bugün hesaplı olmaya çalışmalısınız.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Bugün kendinizi oldukça enerjik hissedebilirsiniz. Kendi sorunlarınızı halledecek güce sahip olmanın yanında, başkalarınınkiyle de ilgilenebilirsiniz. Destekçi yönünüz ön plana çıkabilir.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Bugün normal halinizden daha farklı görünebilirsiniz. Sessizliğiniz ve hareketsizliğiniz, zihninizin meşgul olmasından kaynaklanabilir. İnsanlar bu halinizi yadırgasalar da sizi rahatsız etmeyeceklerdir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Sosyal iletişimlerde ön plana çıkan kişi olabilirsiniz. Eskisine oranla daha konuşkan ve hareketli bir kişi haline gelmeniz, çevrenin de hoşuna gidecektir. Böylesi olumlu değişikliklerden kaçınmamalısınız.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Yaşanan bir olay, bu olaya müdahaleniz veya kimseye bahsetmediğiniz eski bir olumlu yaklaşımınız bugün ilginin odağı olmanızı sağlayabilir. İnsanların sizi yüceltmesini bekleyebilirsiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Değişik ve yeni şeylere daha hoşgörüyle yaklaşacağınız bir gündesiniz. Bu hoşgörü sayesinde daha açık fikirli de olabilirsiniz. Görüp duyacaklarınız, aklınızda yeni fikirlerin yeşermesini sağlayabilirler.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Beklenmedik bir ödemeyle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bunu karşılamak için yapmayı düşündüğünüz bazı harcamalarınızı erteleme yoluna gitmeniz ana konulardan olabilir.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Sevdiğiniz kişinin sizden bazı talepleri olabilir. Bir sorununa müdahale edebilir veya ne yapacağını bilemediği bir konuyla ilgili olarak kendisine yol göstermeye çalışabilirsiniz.