6 Haziran Gökyüzü

6 Haziran…Jüpiter Günü…Boğa burcunda ilerleyen Ay gün boyu boşlukta olacak. Gün boyu sakin, güvenli, ağır enerjiler hakim olabilir. Ay yeni ay öncesinde küçülme fazında ve ışığı azalıyor. Yeni girişimler, başlangıçlar için 8 Haziran’daki Yeni ayı beklemek daha verimli olacaktır. Bugün günlük rutin işlerimizle ilgilenip, sanatsal faaliyetler yapabiliriz; doğada ve açık havada zaman geçirip; dinlenebiliriz. Ay Boğa burcundayken maddi manevi güvenlik kavramları daha fazla öne çıkacağından para ve yatırımlar ile ilgilenmek de söz konusu olabilir.
Ay yarın sabah 06:33’de İkizler burcuna geçecek. Yarın iletişim ve hareketin daha fazla olacağı bir gün geçirebiliriz.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Çevrenize karşı sorumluluklarınıza uzun zaman vermek zorunda kalabileceğiniz bir gündesiniz. Bunlar, hiç hesapta yoklarken birden bire doğmuş olabilirler. Yine de şikayet etmeyecek, işleri yoluna koymaktan zevk alacaksınız.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün kendi içinize çekilime eğiliminden oldukça uzak kalabilirsiniz. Duygularınız yoğunlaşabilir ve çevreye karşı hislerinizin artması empati kurmanızı kolaylaştırabilir. Olasılıkla etrafınızdaki insanlarla ilgileneceksiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Bugün, normalde güçlü olan sosyal yönünüz, arka plana kaymaya başlayabilir. Bu nedenle, insan gruplarından ve kalabalıklardan uzak kalmaya eğilim gösterebilirsiniz. Huzuru, yalnız kaldığınız zaman bulabilirsiniz.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
Sosyal hayatınızdaki canlılık devam edecektir. Sosyal ilişkilerinize bir uyum havasının hakim olması mümkündür. Sosyal faaliyetlere katıldığınızda, görevlerinizin aklınızı kurcalamasına izin vermeyin ve keyfinize bakın.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aile büyükleriyle ilişkilerde karakterinizi geri çekmenizin gerekebileceği bir gündesiniz. Baskın kişi olmaya çalışmadan her şeye uyum sağlamaya özen gösterin. Mantıklı hareket edip sürtüşmelerden kaçının.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Sosyal yaşamınızın canlanacağı bir gün geçirmeniz ihtimal dahilindedir. Sosyal ortamlarda, özellikle yabancı kişilerle keyifli saatler geçirebilirsiniz. Eviniz veya aileniz ile ilgili konular üzerinde bugün fazla düşünmeyin.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizle ilgili olarak son derece uyumlu bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle de ebeveynlerinizle olan iletişiminiz oldukça olumlu gelişecektir. Akraba ziyaretlerine gitmek bugün ihtiyacınız olan şey olabilir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
İkili ilişkilerinizin gözünüzdeki önemlerini artıracağı bir gün geçirme ihtimaliniz var. Aşk ilişkinizde kontrolü partnerinize veya eşinize bırakın, ilişkiyi yönetmek için çabalamayın. Gününüzün oldukça keyfili hale geleceğini göreceksiniz.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Gün için yaptığınız program içerisinde bazen mola bile vermeye vakit bulamayabilirsiniz. Ev işleri veya dışarıda yapmanız gereken şeyler tüm zamanınızı alabilir. Dikkatli olmanız gereken konularda dalgınlık etmeyin.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Bugün eğlenme isteğiniz artmaya başlayabilir. Sosyal iletişimleriniz de gelişecektir. Bu nedenle, sosyal hayata atılmak ve eğlenceye yönelmek dürtünüzü engellemekte zorlanabilirsiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Bugün, tüm aile bireyleriyle olan ilişkilerinizde belirgin bir uyum doğabilir. Özellikle de yakın akrabalarınızla olan iletişiminiz güçlenecektir. Tüm boş zamanınızı evinizde geçirmek isteyebilirsiniz. Bundan büyük keyif alacaksınız.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Yakın arkadaşlarınızla iletişime geçme isteğiniz bugün de yoğun olmaya devam edecek. Kendileriyle buluşup dolu dolu sohbetler etmeniz günün konularından olacaktır. Paylaşımlarınız artabilir.