30 Mayıs Gökyüzü

30 Mayıs…Kova burcunda ilerleyen Ay güne bağımsız, orijinal, yaratıcı, sosyal enerjiler veriyor. Öğleden sonraki saatlerden itibaren Ay Jüpiter ile akşam saatlerinde de Venüs ile üçgen açı yapacak. İş ve sosyal ilişkilerimiz açısından çok verimli ve destekleyici enerjiler söz konusu. Eğitim, yurtdışı, medya, yayıncılık, seyahatler, zihinsel ve sanatsal yaratıcı çalışmalar, sosyal etkinlikler için bu günü rahatlıkla değerlendirebiliriz. İkizler, Kova , Terazi burçları bu olumlu etkileri daha yoğun hissedebilirler.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Yakın arkadaşlarınız ve sıkı dostlarınızla kurduğunuz ilişkilerde yeni gelişmeler olabilir. Kendileriyle görüşebilir, sohbet etmek yerine dertlerinizi birbirinize açabilir, ortak sorunlara çözüm bulmak için işbirliğine girebilirsiniz.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün yalnız kalmaya ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. Yalnız kalmak sizi dinlendirebilir. Sosyal hayata dahil olmasanız da aile içinde iletişimler kurabilir, yakın akrabalarla bir araya gelebilirsiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Bugün algılarınızı açıp çevreyi birçok farklı yönden incelemeyi, bakış açınızı genişletmeyi isteyebilirsiniz. Felsefi bir kavrayışınız olabilir ve etrafınızda olan biten her şeyi de bu kavrayış ile değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
Bugün maddi konularda uzman olan kişilerle birlikte olacağınız ortamlarda yer alabilirsiniz. Açık ve samimi bir iletişim kurarsanız yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Öğrendikleriniz, düşündüğünüzden de fazla alanda işe yarayabilir.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün, paylaşıma büyük önem verebilirsiniz. Ortak kullanılan her türlü şey, gününüzün ana konularını teşkil edebilirler. Ortak olanların yanında kendi sahip olduklarınızı da esirgemeyeceğiniz günler geçireceksiniz.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Etkilenmeye, çevredeki titreşimleri özümsemeye açık bir gündesiniz. Çevrenizdeki kişilerin psikolojileri, sizi de etkileyebilir. Bu, çevreyle empati kurmanıza yardım edecektir. İnsanların sorunlarına kulak verin.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Bugün, sosyal faaliyetlerde yer almak için büyük bir istek duyabilirsiniz. Zaten, bunu yapmak için uygun bir gündesiniz. Sosyal nitelikli faaliyetlerin yanında, hobileriniz veya spor da vaktinizi verebileceğiniz alanlar olabilir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Eviniz için alışveriş yapabileceğiniz bir gündesiniz. Ufak tefek süs eşyaları veya ev gereçleri almaya çıkabilir ancak çok büyük harcamalar da yapabilirsiniz. Kendinizi tutmalısınız.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Arkadaşlarınızla buluşmak, eğlence faaliyetlerine gitmek ve kısa geziler gerçekleştirmek için uygun bir gün geçirebilirsiniz. Vaktinizi hafif keyifler ile geçirin ve günün etkilerinin tadını kaçıracak ortamlardan uzak durun.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Özel bir uğraşınız, bugün tanışacağınız bir kişinin teklifi veya karşılaşacağınız bir şart ile gelir kapısına dönüşebilir. Bu şansa hemen arkanızı dönmeyin, baştaki endişeleriniz yersiz olabilir.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Bugün, sosyal çevrenizdeki titreşimleri çok daha rahat hissedebilirsiniz. Tüm enerjileri çekmeniz şaşırtıcı olmayacaktır. İnsanların his ve düşüncelerinin tamamen farkında olacaksınız.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Çevrenizdeki bazı insanlar size sırlarını açabilirler. Aynı şeyi siz de yaparsanız kiminle konuşmakta olduğunuzu iyi değerlendirin. Ağzının sıkılığından emin olamadığınız kişilere özel konuları açmayın.