18 Mayıs Gökyüzü

18 Mayıs…Satürn Günü…Güne Aslan burcunda başlayan Ay, sabah erken saatlerde Güneş ile kare açı içerisinde olacak. İlişkilerimizde güç çekişmeleri, otorite kavramları ile anlaşmazlıklar yaşayabiliriz. Sabit davranışlar gerginlik yaratabilir. Bu açının ardından Ay Saat 07:35’de boşluğa girecek. Öğlen 12:32’de Başak burcuna geçecek olan Ay daha titiz, çalışkan, düzenli enerjiler vermeye başlayacak. Bitirilmesi gereken işlerimizle ilgilenebilir, düzenlemeler yapabiliriz.

 

Ancak gün boyu etkili olacak olan Merkür Neptün karesi zihinsel olarak bazı karışıklıklara, dalgınlıklara, unutkanlıklara sebep olabilir. İletişimlerimizde yanlış anlaşılmalar, belirsizlikler oluşabilir. Özellikle detay gerektiren hesap işlerimizde dikkatli ve temkinli olmalıyız. Gün içerisinde Venüs Uranüs arasında etkili olacak olan sextile açı özel ilişkilerimiz ve sosyal hayatımızda keyifli, küçük sürprizlerle karşılaştırabilir.

 

Gece saatlerinde etkili olacak olan Ay Neptün karşıtlığı ve Ay Merkür karesi, duygusal ve zihinsel karışıklıklara neden olabileceği için kararsızlık, dalgınlık, hayal kırıklığı yaratabilir. Değişken grup İkizler, Yay, Balık ve Başak burçlarının temkinli olmaları gerekiyor.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün, uğraştığınız bir hobinizi birdenbire iş yaşamıyla birleştirmenizi ve gelir kapısı haline getirmenizi sağlayacak bir şans bulabilirsiniz. Bununla ilgili fikirlerinizi kendinize saklamayın.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bir toplantında, konu, uzmanlık alanınızla bağlantılı bir sorundan açılabilir ve bunun hakkında uzun süre analizler yapabilirsiniz. Sorunu gündeme getiren kişilere çeşitli hareket planları sunmanız ana konulardan olabilir.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Günün belli bölümlerinde işlerinizle ilgili görüşmeler yapmak durumunda kalabilirsiniz. İş arkadaşlarınız bazı haberler almış olabilirler ve bunları hızlıca değerlendirmeniz gerekebilir. Analizlerde dikkatli davranın.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
İşleriniz ve çeşitli çalışmalarınızla ilgili önemli fikirler bulabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Bu gelişmeler sizi, yakın çevreniz, belki de toplum içinde ön plana çıkabilirler. Maddi kazançlarınızı artırmanızı da kolaylaştırabilirler.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Gündemdeki bir konuyla ilgili olarak iyimser düşünceler içerisine girebilir ve bu konu nedeniyle endişelenmeyi bırakabilirsiniz. İzlemeniz gereken yol önünüzde netleşebilir ve özgüveniniz yerine gelebilir.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Zihniniz, kariyeriniz ile ilgili bazı düşünceler üretip durabilir. Bunları fazla irdelemeyin ve rutine odaklanın. İmkan bulabiliyorsanız, dinlenmeye daha fazla zaman ayırın.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Çalıştığınız kurumdan kişilerin katılacağı bir sosyal toplantı düzenlenebilir. Bunun eğlence amaçlı olduğunu unutmayın ve iş hayatını ana sohbet konusu yapmayın. İnsanlar, bu faaliyette işten pek bahsetmek istemeyebilirler.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Bugün bir üstünüz ile telefon görüşmesi yapabilir, hatta belki de bir araya gelip belli bir konuyu tartışabilirsiniz. Önümüzdeki hafta yapılacak bir hamle için hazırlanmanız mümkündür.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Gününüzün bir bölümünü işlerinizle bağlantılı olan ama detaylı bilgi sahibi olmadığınız bir konuyu araştırmaya verebilirsiniz. Çeşitli yazılar okuyup kendiniz için bir dosya hazırlamanız ana konulardan olabilir.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Parasal konularla alakalı hiç hesapta olmayan haberler alacağınız bir gün geçirmeniz mümkündür. Bunlar, sizi sıkan para sorunlarını gidermenize ve beklettiğiniz planlarınızı hayata geçirmenize yarayabilirler.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Ortaklık ilişkilerinizle ilgili düşünceler aklınıza takılabilir. Ortaklarınıza yeni teklifler yapmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Belirsizlikler varsa bunları netleştirmekte kararlı olacaksınız.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Alt kadronuzda çalışan kişileri zihninizde değerlendireceğiniz bir gündesiniz. Görevleri tekrar dağıtmayı planlayabilirsiniz. Bunun performansı artıracağını düşünmeniz muhtemeldir.