19 Nisan Gökyüzü

19 Nisan…Venüs günü..Aslan burcunda ilerleyen Ay güne yaratıcı, canlı, güvenli enerjiler veriyor. Ay gün boyu çok açı yapacağından hareketli ve verimli bir gün geçirebiliriz. Sabah saatlerinde Ay Merkür üçgeni iş ve özel ilişkilerimizde, iletişimlerimizde cesaret ve güven veren etkisiyle bize destek olabilir. Kendimizi daha iyi ifade edebilir, anlaşmalar yapabiliriz. Öğle Saatlerine doğru Ay Satürn arasında oluşacak kare görünüm sorumluluklarımız ve işlerimiz nedeniyle karamsarlık ve yorgunluk yapabilir. Aile ilişkileri ve günlük hayatta bazı engellenmeler ve gecikmeler sözkonusu olabilir. Ancak gün genelinde etkili olacak Venüs Neptün sextile açısı uyumlu ve yumuşak enerjisi ile ilişkilerimizde destekleyici etkiler verecektir. Bugün özellikle yaratıcılık gerektiren sanatsal faaliyetler, güzellik, estetik, saç,bakım gibi çalışmalar için uygun olabilir. Bayanlar bugünü daha iyi değerlendirebilirler. Öğle saatlerinde Ay Uranüs arasında oluşacak üçgen açı ilginç, orijinal, yaratıcı enerjiler verecektir. Günlük hayatımızda ani, sürpriz, ilginç gelişmeler de yaşayabiliriz.

 

Akşam saatlerinde Ay Jüpiter arasında oluşacak sextile açı, olumlu,iyimser enerjisiyle, keyifli, neşeli ve sosyal bir akşam geçirmemize imkan verebilir.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Çocuklarla ilgili bir iş projesinin gündeme gelebileceği bir gündesiniz. Bununla ilgili ön hazırlıklar için tamamen çocuklara yönelik mesleki alanlarda çalışan kişilerden bilgi almak amaçlı uzun toplantılar yapabilirsiniz.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Aklınız, evinizle bağlantılı ertelenmiş veya terk edilmiş planları uygulamaya koyma düşünceleriyle dolabilir. Eğer düşünceleriniz bu yönde yoğunlaşıyorsa, planların aksamadan yürümesini sağlayabileceğinizi bilin.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Yakın ilişkilerinizle ilgili olarak bir süredir göstermekte olduğunuz sabrın ödüllerini toplamaya başlayabilirsiniz. İnsanlar, bazı şeyleri telafi etmek için çırpınabilir, size kolayca unutamayacağınız, güzel bir gün geçirtebilirler.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Maddiyatla ilgili olarak çeşitli olumlu gelişmelerle karşılaşmanız mümkündür. Parayla ilgili görüşmeleriniz istediğiniz sonuçları verebileceği gibi, ev bütçenizde düzelmeler, gelirlerinizde doğrudan artışlar olabilir.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün tüm karakterinizi ve gücünüzü çevrenize gösterebilirsiniz. İnsanların arasına karışın. Beğenilme isteğiniz sonuna kadar tatmin olacaktır. İnsanların hayranlıklarını gözlerinden rahatlıkla okuyabileceksiniz.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Çevrenizdeki bazı insanlarla kurmuş olduğunuz ilişkilerin daha da ilerlemesini ve gelişmesini istiyorsanız, bunu mümkün kılabilecek fırsatları bugün yakalayabilirsiniz. Çevrenizdeki gelişmeler, bunların habercisi olabilirler.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Bugün kendinizi oldukça enerjik hissedebilirsiniz. Bu enerjinizi, ihmal ettiğiniz ilişkilere yönelmekte, bunları canlandırmakta kullanmanız mümkündür. Sık görüştüğünüz kişilerle olan ilişkileriniz bile daha hareketli olacaktır.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Bugün insanlar size çok daha büyük beğeni duyabilirler. Bunu iyi kullanın. Sosyalleşin, çevrenizi genişletin, insanlarla ilişkileriniz derinleştirin ve yakın çevreyle sorunlarınızı gidermek için karizmanızdan faydalanmaya çalışın.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Medya veya hukuki sorunlarla ilgili bazı yeni gelişmeler olabilir. Bir süredir içinde bulunduğunuz, sizi oldukça zorladığını düşündüğünüz şartların yavaş yavaş düzelmeye başladığının işaretlerini görebilirsiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Maddiyatla ilgili olumlu gelişmeler yaşamanız mümkündür. Bugün, bir süredir beklemekte olduğunuz gecikmiş bir geliri tam olarak alabilirsiniz. Kazanç sağlayacak yeni bir girişim hakkında haber bekliyorsanız bugün gelebilir.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
İlişkilerinizle ilgili olarak yaşadığınız sorunlar varsa, bunları kökenleriyle birlikte net olarak görebileceksiniz. Olumsuzlukları kendi haline bırakmayın; elinizde, aksaklıkları düzeltmek için büyük bir şans olabilir.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Günlük yaşamınızda daha rahat olmanızı sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Olaylar, kafanıza takılan bir sorunu bitirebilecekleri gibi, kendinizi daha güvende hissetmenizi de mümkün kılabilirler.