12 Mart Mars Koç Burcunda

12 Mart…Mars Günü …Balık burcunda ilerleyen Ay dün gece Güneş ile kavuşumunun ardından boşluğa girmişti. Sabah saatlerinde boşlukta ilerleyecek olan Ay , 13:17’de Koç burcuna geçecek. Ay Koç burcuna geçtiğinde daha canlı, enerjik, girişken ve sabırsız enerjiler vermeye başlayacak. Bugün Mars Koç burcuna geçecek. Bir süredir Balık burcunda enerjisi zayıf olan Mars kendi burcu Koç’ta güçlenecek. Enerji ve motivasyon yükselebileceği gibi daha sabırsız ve tahammülsüz de olunabilir. Başta Koç burçları olmak üzere Yay, Aslan, Kova, Terazi, İkizler burçları 21 Nisan’a kadar Mars’ın enerjisinden daha fazla yararlanabilirler.

Öğle saatlerinde Ay Mars ile kavuşacak. Günlük işlerimizde girişken, sabırsız, aktif olabiliriz. Ay Mars kavuşumları küçük kaza ve sakarlıklar, stres ve tartışmalar yaratabileceği için temkinli olmalıyız. Fiziksel aktiviteler, spor ve yürüyüş bugün enerjimizi dengelemek için faydalı olabilir.

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
İçinizdeki duyguların yoğunlaşarak tüm dikkatinizi üzerlerine çekmeleri mümkündür. Bunları bastırmaya çalışmak yerine bir süre içinize dönün ve inceleyin. Bu şekilde, kendi dünyanızda olanları daha yakından tanıyabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Yakın çevrenizle yürüttüğünüz ilişkiler, günün ana konularını oluşturacaklardır. Arkadaşlarınızla birlikte sohbet etmek, bir eğlence faaliyetine katılmak veya yakın çevrenizle görevleriniz hakkında konuşmak, günün konuları olabilirler.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 
Ailenizin beklentileri ve onlara karşı sahip olduğunuz sorumluluklar günün ana konuları olabilirler. Sakin kaldığınız sürece her şeyle baş edebileceğinizi ve zaman ayırabileceğinizi bilmelisiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Kişisel gelişim fırsatlarıyla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. İlginç bir toplantıya katılabilir, yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Eğitim durumunuzu daha da ilerletmek yönünde girişimleriniz de olabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İnsanların sahip oldukları fikirlere göre duygularınızı yeniden düzenlemeye kalkabilirsiniz. Önyargıları engellemek için insanların fikirlerini kendilerine bırakın ve siz yine kendiniz olmaya devam edin.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Aşk ilişkinizde garipseyeceğiniz bir durum içinde kalabilirsiniz. Bu durum, partnerinizin tuhaf hareketlerinden kaynaklanabilir. Bugün, onun yapacaklarını alttan alın ve gülümsemeye devam edin

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Çevrenizdeki insanların ihtiyaçlarını karşılamayı kendinize görev edinebilirsiniz. Fırsat bulduğunuz her anda birilerinin sorunlarını çözmeye eğilmeniz ana konu olabilir.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Aşk ilişkinizde birden ortaya çıkan konular üzerinde kafa yoracağınız bir gün geçirebilirsiniz. Sizi etkin çözüme götürecek tek şey, aklınızı kullanarak yaptığınız hamleler olacaktır.

YAY (23 Kasım-21Aralık
Eviniz ve ev yaşamınız ile ilgili bazı konular, günün ana temalarını teşkil edeceklerdir. Aileniz veya ev arkadaşlarınızla bir takım konuşmalar yapabilirsiniz. Eğer mümkünse, günlük işlerinizi erteleyebilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Yakın çevrenizle olan ilişkilerin olumlu seyredeceği bir gün daha geçireceksiniz. İnsanlara açılmaktan çekinmeyin ve içinizdekileri onlarla paylaşın. Bu, ilişkilerinizi daha doyurucu kılacak bir süreci başlatabilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Alışverişlerinizde kullanışlılığa değil, güzel görüntüye para harcama eğilimine girebilirsiniz. Maddi konularla ilgili olarak titiz davranmalı, ince düşünülmüş programlar çerçevesinde hareket etmelisiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Bugün son derece titiz olabilir ve kendi içinizde çevreyi eleştirebilirsiniz. Hiçbir şeyi içinizde biriktirmeyin ve dışavurumunuzu da konuşarak yapın. İnsanlara kızmadan yol gösterici rolüne bürünün ve aksaklıkları tamir edin.