14 Şubat Gökyüzü

14 Şubat…Jüpiter  Günü…Koç bucunda ilerleyen Ay, genel olarak enerjimizi ve motivasyonumuzu yükseletebilir. Yeni Ay’ın büyüyen ışığı ile birlikte yeni girişimler, başlangıçlar için uygun zaman olabilir. Gerekli cesareti bulmak bugün zor olmayacaktır.

 

Ay Venüs arasındaki olumlu görünüm genel olarak sosyal faaliyetler ve özel ilişkilerde yumuşak enerjiler veriyor. Gün boyu sanatsal çalışmalar, güzellik bakım,estetik, sosyal faaliyetler ve bayanlarla olan ilişkilerde destek bulabiliriz. Akşam saatlerinde  de Ay’ın sert bir açısı olmadığı için sakin ve yumuşak etkiler devam edebilir.

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu daokumanızı tavsiye ederim..  www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün kendinizi oldukça enerjik hissedebilirsiniz. Sorunların üzerine gitmek için uygun bir gündesiniz. Hiçbir şeyin aslında gözünüzde büyüttüğünüz gibi olmadığını göreceksiniz.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sizi kısıtlayan şeylerden kurtulmak için adımlar atabileceğiniz bir gündesiniz. Zararlı alışkanlıkların bırakılması da bu dönemin ana konuları arasında yer alabilir.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 

Sosyal yaşamınızla ilgili etkilerin gündemde olacağı bir gündesiniz. Kalabalık sosyal ortamlara girmeniz ve ilginç insanlarla tanışmanız mümkündür. Prestijli bir sosyal gruba üyeliğiniz söz konusu olabilir.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz

Yakın çevrenizdeki insanların gizliden gizliye size üstünlük sağlamaya çalıştıklarını fark edebilirsiniz. Bunu oldukça anlamsız bulmanız ve kökenini araştırmanız mümkündür.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yeni şeyler öğrenme isteğinizin artacağı bugün, bilgi edinme amacıyla yaptığınız konuşmalarla geçebilir. Çevrenizdeki insanlara birçok soru yöneltebilir, cevapları kendi içinizde yorumlayabilirsiniz.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Ortak kullanılan kaynakların gündeminizde olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Mortgage, kredi, nafaka, miras gibi konularla ilgilenebilir ve yeni adımlar atabilirsiniz.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Evlilikle ilgili son derece olumlu bir dönemden geçebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile ilişkinizde açık bir iletişim sağlayabilir ve birbirinizden beklentilerinizi daha rahat dile getirebilirsiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Sağlığınıza daha fazla özen göstermeye başlayabilirsiniz. Bir spor merkezine kayıt olmak, yeni bir beslenme programına başlamak, uyku düzeninizi değiştirmek ana konular olabilir.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık

Bugün yaşamı çok daha olumlu bir pencereden izleyebilir ve ufak tefek olumlu gelişmelerden bile büyük keyif alabilirsiniz. Hayatın tadını sonuna kadar çıkaracaksınız.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Ev ortamında bazı değişiklikler yapma isteğiniz olabilir. Dekorasyon, tamirat veya tadilat gibi konularda evi paylaştığınız kişilerle konuşmalar ve planlamalar yapabilirsiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Yakın akrabalarla ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Kendilerini ziyaret etmek için kısa bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz veya onlarla birlikte kısa bir geziye çıkabilirsiniz.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Masraflarınızın artabileceği bir dönemdesiniz. Zorunlu harcamaların yanında eğlence ve lükse yönelik harcamalarınız da olabilir. Kısa zamanda bunları kısmak zorunda kalabilirsiniz.