21 Aralık Güneş Oğlak Burcunda

21 Aralık…Venüs  Günü…Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sabah erken saatlerde Ay Jüpiter arasında oluşan uyumlu açı coşkulu, iyimser ve girişken enerjiler verebilir.

Bugün öğle saatlerinde  13:11’de Güneş Oğlak burcuna geçiş yapacak ve kış mevsimi de başlamış olacak. Oğlak burcu çalışma, iş, sorumluluk, kararlılık ve otorite demektir. Oğlak başta olmak üzere diğer toprak burçları Boğa ve Başaklarda Güneşin enerjisinden daha fazla faydalanabilirler.

Öğleden sonraki saatlerde Ay Merkür arasında oluşacak üçgen görünüm her türlü iletişim, eğitim, seyahat, yayıncılık  ve hukuksal konularda destekleyici enerjiler verebilir.

Burç yorumlarını takip ederken,  öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim..

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Enerji seviyeniz, bugün oldukça yüksek bir noktaya ulaşabilir. Ancak; bu enerjiyi tüketmeye çalışırken de kendinizi gereğinden fazla yormayın. Olumlu faaliyetlere yönelin.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün oldukça sakin ve sesiz olabilirsiniz. Ancak; özel hayatınızda da yoğun bir koşuşturmaca olabilir ve bundan rahatsızlık duyabilirsiniz. Gözlerden uzak, sakin bir köşeye çekilme eğilimi gündeme gelebilir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 

Bugün iş arkadaşlarınızla görüşüp görevleriniz konusunda yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Bu şekilde, bir grup çalışmasına girerek daha etkin çalışma fırsatı yaratabilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz

Çevrenizdekilerin beklentileriyle ilgili olarak olumlu etkilerle karşılaşacağınız bir gün geçirebilirsiniz. İnsanlar, kendileri için yaptıklarınıza bakıp karşılığında size fayda sağlayacak gelişmeleri meydana getirebilirler.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün insanlar sizden etkileneceklerdir. Özellikle de yaratıcılık gerektiren işlerde birçok değişim gerçekleştirebilir, çok değişik yöntemlerden yararlanabilirsiniz. Bu şartlardan sonuna kadar faydalanmalısınız.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Çevrenizdeki insanların hisleri konusunda hassas ve düşünceli yaklaşımlarınız olabilir. Zor zamanlar geçiren kişilere anlayışlı yaklaşabilir, yardımınızın dokunabileceği durumlarda da destek vermeyi önerebilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Yaşamın güzel yönleri iyimser bir bakış açısı yaratarak iş dünyasında da etkin olabilirler. İyimserliğin dozunu da kaçırmayacak ve eskisine oranla daha büyük düşünebileceksiniz. Bu etkilerden yararlanmalısınız.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün, özel hayatınızdaki konuların gözünüzdeki önemi artabilir. Kendi haline bıraktığınız gelişmelere müdahale etmek isteyebilirsiniz. Olumlu yaklaşımlar benimserseniz, bu müdahaleler çok yararlı olacaklardır.

YAY (23 Kasım-21Aralık

Bugün keyfiniz yerinde olabilir. İyimserliğinizin de üzerinizde olmasını bekleyebilirsiniz. Tüm bunlar size canlılık ve cesaret vererek özel hayatınızla ile ilgili planlarınızı gerçekleştirmenizi sağlayabilirler.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Günlük işlerinizi daha değişik bir programa oturtma düşüncesi içine girseniz de zihniniz dağılabilir ve bu programı tam oluşturamayabilirsiniz. Kendinizi zorlamayın ve bu işi birkaç güne yayın.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Sosyal bir ortamda ön plana çıkabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi gösterme fırsatlarını değerlendirin. Bir konuşma yapabilir veya çevrenizdeki toplanan kişilere işleriniz hakkında bilgiler verebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugünün ana konuları maddiyatla alakalı olabilirler. Bazı harcama kalemlerinin gözden geçirilmesiyle ilgilenebilirsiniz. Sizden daha tecrübeli kişiler bu konularda size yol da gösterebilirler.