Karma Analiz-Regresyon Çalışması Seansları

Kişisel natal doğum haritanız ruhunuzun tekamül yolculuğundaki geçmiş, bugün, gelecek yaşamların izlerini taşır.

regression therapy ile ilgili görsel sonucu

Karma Analiz-Regresyon Çalışması Seansları


Bu 3 saatlik seans 2 saatlik regresyon çalışması ve 1 saat karma astrolojisi danışmanlığından oluşur. 


Bu seansta doğum haritanız karmik olarak incelenir, ana noktalar tespit edilir, regresyon çalışması ile de zihin, beden ve ruhtaki enerji tıkanıklıklarının temizlenmesi amaçlanmaktadır.


Karma astrolojisi nedir?


Kişisel natal doğum haritanız ruhunuzun tekamül yolculuğundaki geçmiş, bugün, gelecek yaşamların izlerini taşır.


Karmik astroloji ruhunuzun önceki yaşamlarını keşfeden, analiz eden, bu yaşamlardaki travmaların, eksik derslerin veya ödüllerin bu yaşamınıza olan etkilerini inceleyen, size kendinizi tanıma, yaşam amacınızı keşfetme, farkındalık alanında önemli kapılar açan astrolojinin daha derin ve ruhsal bir alanıdır.


Regresyon Çalışması, Geçmiş anı şifalandırması nedir?


Regresyon çalışması çok dönüştürücü bir deneyimdir. Ruhsal bilincinizi uyandırarak ve önceki yasamların anılarına ulaşarak kendiniz ve başkalarıyla olan bağlantılarınız hakkında daha derin bir anlayışa sahip olabilirsiniz.

Regresyon genel anlamda, ruhsal bir problemi çözmek amacıyla o problemin sebebini oluşturan olayların bilinçdışındaki kayıtlarına ulaşmak olarak tanımlanabilir.


Regresyon “gerileme, geriye gitme” anlamına gelen ve batı dillerinde kullanılan bir sözcüktür.

Regresyon birbirinden farklı pek çok sorunları çözmek için kullanılabilmektedir. Ve eğer yerli yerinde kullanılırsa gerçekten başka türlü çözülemeyecek pek çok soruna çözüm getirebilmektedir. 


Regresyon yoluyla çeşitli problemlerin bu yaşamdaki köklerine ulaşılabildiği gibi, geçmiş yaşamlardaki bazı anılara da ulaşmak mümkün olabiliyor.


2.5 Saatlik seans ücreti (Karma analiz ve regresyon terapisi): 950 tl. dir…


Regresyon seanslarına gerek görüldüğü takdirde devam edilmelidir. Herkesin ruhsal dinamikleri farklıdır ve sorunların derinliğine ve kişinin bu çalışmalara verdiği yanıta göre seanslar belirlenir…


Ek Regresyon seansı: 450 tl. dir.  

Randevu için:  bilincakademisi@gmail.com

Whatsapp: 0507 6075017


Uygulayıcı

Demet BALTACI

Karma Astrolog ve Regresyon Uzmanı