23 Haziran Oğlak Burcunda Dolunay

Güneş Günü…Yay burcundaki Ay sabah 10’da Jüpiter ile karşıt açısının ardından boşluğa düşücek. Ay saat 11:09’da Oğlak burcuna geçecek ve daha ciddi, kararlı, sorumlu enerjiler vermeye başlayacak. Oğlak burcundaki Ay 14:31’de Güneş ile karşıt poziyona gelecek ve 2 derecede DOLUNAY olacak. Duygusal olarak hassas, gergin, depresif ve karamsar hissedebiliriz. İş ve sorumluluklarımız, duygularımız, özel hayatımız arasında denge kurmakta zorlanabiliriz. Oğlak, Yengeç, Akrep, Balık, Koç ve Terazi burçları hayatlarındaki bazı kavramlarda sonuçlanma ve dönüşümler yaşayabilirler..Akşam saatlerinden itibaren Neptün ve Satürn desteği ile dengeyi bulmakta başarılı olabiliriz.

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Aile büyükleri ve eviniz ile ilgili bazı kavramlar öne çıkacaktır. Bazı koçlar bu dolunayda kariyerleri ile ilgili bazı kavramlarda dönüşümler yaşayabilirler. Beklediğiniz bir terfi, iş değişikliği, atama, taşınma, yer değişikliği günlük yaşamınızı etkileyecektir.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Oğlak burcunda meydana gelecek dolunay ile birlikte tatile gidebilir, eğitim ile ilgili bir konuyu sonuçlandırabilirsiniz. Hukuksal konularda da şanslı bir dönemde olacaksınız; ertelenmiş sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Uzaklardan gelecek haberler, akrabalar, misafirler de bu dolunayın konusu olabilir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 
Oğlak burcunda yaşanacak dolunay, ortak kazançlar, yatırımlar, kredi, vergi, sigorta, prim gibi kavramlarda sonuçlanmalar getirebilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Oğlak burcunda oluşacak dolunay ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınız ve eşiniz ile ilgili bazı kavramlarda sonlanmalar getirebilir. İlişkilerinizde yeni bir dönem başlayabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Toplum önündeki imajınız, rakipleriniz ve hizmet aldığınız kişilerle ilgili yeni gelişmeler de gündemde olacaktır.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Oğlak burcu dolunayı ile birlikte kişisel bakım, sağlık kontrolü yaptırabilir, yeni bir diyet, spor, beslenme programına başlayabilirsiniz. Mevsimsel alış verişler, ofisinizde ve evinizde yenilikler, yanınızda çalışan yardımcılarınız ile ilgili kavramlar bu ay sonu sizi meşgul edebilir.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Oğlak burcu dolunayı bir isteğiniz ve hayalinize sizi kavuşturabilir. Çocuklarla ilgili güzel bir gelişme, eğitim, seyahatle ilgili haberler günlük hayatınızı renklendirecek. Bebek sahibi olmak isteyen Başaklar uygun bir zamanda olacaklar.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Oğlak burcundaki dolunay eviniz, aileniz, ebeveynlerinizle ilgili bazı kavramları ortaya çıkarabilir. Ev, mülk, arsa alımı, satımı, kiralama, taşınma gibi kavramlar bu dolunayla birlikte hızlanabilir. 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Oğlak burcu dolunayı, eğitim, seyahatler, yakın çevreniz, kardeşleriniz ile ilgili bir konuda bazı sonuçlanmalar getirebilir. Biraz dinlenmek ve tatile çıkmak için uygun bir dönemde olacaksınız. Genç Akreplerin eğitim hayatları ile ilgili bir kavram bu dönemde sonuca bağlanabilir. 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Oğlak burcunda oluşacak dolunay maddi gelirleriniz, kazançlarınızla ilgili bir kavramda sonuçlanmalara neden olabilir. Bu dönemde kendinizi daha güvenli ve güçlü hissedebilirsiniz. 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Oğlak burcunda oluşacak dolunayla birlikte kendiniz ve yaşamınızla ilgili kararlar alabilirsiniz. İşiniz, kariyeriniz veya ilişkilerinizle ilgili yeni bir dönemi başlatabilir veya kişisel görünüşünüzle ve imajınızla ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Duygusal olarak bu dönemde biraz hassas ve gergin olmanız mümkündür. 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Oğlak burcunda meydana gelecek dolunay ile birlikte yeni bir beslenme, diyet, spor programına başlayabilir, sağlık kontrolü yaptırabilirsiniz.Bir bağımlılığınız ve zararlı alışkanlığınız varsa bu dolunay zamanını onu bırakmak için değerlendirebilirsiniz. Şifa, meditasyon, arınma, yardım faaliyetleri için de bu dolunay zamanı uygun olacaktır.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay , ait olduğunuz gruplar, arkadaşlarınız, projeleriniz ,kazançlarınız ile ilgili kavramlarda bazı sonuçlanmalar getirebilir. Hayalini kurduğunuz bir dileğiniz de bu dönemde gerçekleşebilir. Çocuklarla ilgili yeni gelişmeler, tatil ve seyahatler de gündeminizde olacaktır.