17 Mart Merkür Retrosu Bitiyor

17 Mart…Güneş Günü …Ay sabah 08:10’da İkizler burcuna geçti. İkizler burcunda ilerleyen Ay, hareket ve iletişimin yoğun olacağı bir günü işaret ediyor. Ancak yakın çevremiz ile ve sosyal alanda iletişim ve haberleşmenin yoğun olacağı gün boyu bazı karışıklıklara ve aldanmalara da dikkat etmemiz gerekiyor. Ay öğle saatlerinde Neptün ile kare açı yapacak. Bu durum dalgınlık, yanılgı, karışıklık yaratabilir. Ay Mars uyumlu açısı ise enerjimizi, motivasyonumuzu ve neşemizi arttırabilir.

Balık burcundaki Merkür bugün durağanlaşıyor. Akşam 22:03’den itibaren düz hareketine başlayacak olan Merkür öğleden sonraki saatlerde Ay ile kare açı yapacak. İletişimlerimizde ve ilişkilerimizde yanlış anlamalar, hayal kırıklıkları, yalan, dedikodu vb. gibi durumlara karşı temkinli olmamız gerekiyor. Akşam saatlerinde Ay, Koç burcundaki Uranüs ile uyumlu açı yaptığında heyecanlı ve sürpriz gelişmeler yaşayabiliriz. Özellikle İkizler, Koç, Terazi, Kova burçları beklenmedik misafirler, küçük seyahatler, ilginç haberlerle karşılaşabilirler.

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Başarıyı, sağladığınız maddi getiri ile ölçebileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu nedenle, yeni kazançlar vaat eden tüm projeler konusunda istekli ve girişken olacaksınız. Fırsatları yoktan var etmeniz mümkündür.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bu dönemde insanlar size bakarken gördüklerinden çok hoşlanacaklar. Bu nedenle etrafınızda sürekli bir kalabalık bulunabilir ve girdiğiniz her ortamın gözdesi olabilirsiniz. Size gösterilen ilgi hoşunuza gidecektir.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Kendi kendinizi analiz etmeye girişebileceğiniz bir dönemdesiniz. Zayıf gördüğünüz noktaları dürüstçe tanımlayabilir ve geliştirmek için adım atabilirsiniz. Bu, daha da gelişmeniz açısından yararlı olacaktır.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Sosyal yönünüzün baskın olacağı bir gün geçirebilir, eğlenceye yönelik sosyal faaliyetlere katılabilirsiniz. Yanınızda bulunan arkadaşlarınız, kendilerine ayırdığınız vakit sayesinde memnuniyet duyabilirler.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yakın çevrenizdeki kişilerin ilgi talepleri olabilir. Çeşitli nedenlerden kendilerine vakit ayırmakta zorlanırsanız, durumunuzu sakince ve açık şekilde izah edin. Böylece size anlayış göstereceklerdir.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Bugün, masraflarınızın düşmeye, bütçenizin rahatlamaya başladığını görebilirsiniz. Azalan harcamaların cebinizde bıraktığı parayı, uzun zamandır istediğiniz uzun bir seyahate çıkarak değerlendirme düşüncesinde olabilirsiniz.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Özel yaşamınızdaki bir girişimde, başkalarıyla birlikte ortak kullandığınız kaynaklarla ilgili inisiyatif kullanmanız gerekebilir. Dengeli düşünce yapınız doğru hamleyi yapmanızı sağlayacaktır; kendinize güvenin.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
İlişkileriniz, daha yumuşak bir seyir izleyecektir. Gerilimler, tartışmalar ve eleştiriler azalacak, iletişime hoşgörü hakim olacaktır. Özellikle maddi konularda rahatlama olması günün konusu haline gelebilir.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
İnsanların beklentilerine büyük önem yükleyebilir ve bunları karşılamayı görev sayabilirsiniz. Boş vakitlerinizi çevredeki kişileri mutlu etmeye harcayarak biraz yorulabilir ama kendiniz de büyük memnuniyet duyabilirsiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
İnsanların beklentilerine büyük önem yükleyebilir ve bunları karşılamayı görev sayabilirsiniz. Boş vakitlerinizi çevredeki kişileri mutlu etmeye harcayarak biraz yorulabilir ama kendiniz de büyük memnuniyet duyabilirsiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Evle ilgili konulara öncelik vereceksiniz. Birlikte yaşadığınız kişilerle bir tadilat, tamirat, dekorasyon yaptırma kararı verebilir ve bunu planlayabilirsiniz. Evi paylaştığınız kişilerle olan ilişkilerinizle ilgili bazı konular da önem kazanabilir.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Geziye çıkma ve yeni yerler ile insanlar görme isteğiniz artacaktır. Bu nedenle, önümüzdeki günlerin ana konusu seyahat olabilir. Yapacağınız yolculuk, çeşitli yönlerden size heyecan ve tatmin duygusu verecektir.