8 Şubat Gökyüzü

8 Şubat…Venüs  Günü…Ay Oğlak burcunda güne ciddi, kararlı ve sorumlu enerjiler veriyor. Ancak Ay gün boyu boşlukta olacağı için girişimlerimizden sonuç almakta zorlanabiliriz. Haftasonu doğacak yeni ay öncesinde Ay’ın ışığı da azalmış durumda.Yeni başlangıç ve girişimlerimizi önümüzdeki haftaya bırakmak Ay’ın enerjisini daha verimli kullanmamıza imkan verebilir.Bugün haftanın son gününü elimizdeki işleri bitirmek için değelendirebiliz.

 

Bugün Balık burcundaki Merkür ve Mars birleşiyor.  Zihinsel olarak fazla duygusal ve etki altında kalan bir yapımız olabilir ve  çevremizle iletişimlerimizde duygularımızın etkisinde kalarak ani tepkiler verebiliriz. Sanatsal faaliyetler, müzik, dans ve ruhsal çalışmalar için bugün çok uygun olabilir.

Ay akşam 21:17’de Kova burcuna geçiş yapacak. Akşam saatlerinde kendimizi daha yaratıcı, özgür ve sosyal hissedebiliriz.

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim..  www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Yakın çevrenizin beklentilerini karşılamakla ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle sizden yaşça büyük olan, saygı duyduğunuz kişilerin isteklerini yerine getirebilirsiniz.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün öğreneceğiniz bazı şeyler bakış açınızı biraz kaydırıp yeni şeyler görmenizi sağlayabilir. İlgilendiğiniz konularla ilgili yeni boyutların farkına varabilirsiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran) 

Miras veya tazminat gibi bir meblağ ile alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bununla ilgili bir hukuki süreçle alakalı haberler almanız günün konuları arasında sayılabilir.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz

Eşinize daha çok vakit ayırmayı isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Kendisiyle ev ortamında güzel bir akşam yemeği yiyebilir, geri kalan saatlerinizi onun söyleyeceklerini dinleyerek geçirebilirsiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sağlığınıza daha fazla önem vermeye başlayabilirsiniz. Kendinizi daha dinç hissettirecek spor programlarına veya yeni diyetlere yönelebilir, kötü bir alışkanlığı bırakmaya niyetlenebilirsiniz.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Aşk yaşamınızın ön planda olabileceği bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişi size sorunlarından bahsederse eleştirici yönünüzü öne almayın ve ona problemlerden çıkış yolunu hatalarını vurgulamadan gösterin.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Aile üyeleri arasında bir nevi haberci haline gelebilirsiniz. Problem yaşayan aile üyelerini bir araya getirme ve uzlaştırma rolüne soyunursanız, bunu başarmanızı sağlayacak etkileri yanınızda bulabilirsiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Yakın çevreyle iletişimlerinizin güçleneceği bir gündesiniz. Konuşmak istediğiniz şeyler var ise bugün dile getirebilir, yanlış anlaşılmalarla karşılaşmadan ciddi konuları tartışabilirsiniz.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık

Sahip olduğunuz maddi varlıklarınıza odaklanacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bir gelişme sizi gereksizce de olsa ürkütebilir ve birikimlerinizi daha iyi korumak için bir yol arayabilirsiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Ön planda kalmak isteyebilir, ilişkileri ve kurduğunuz tüm iletişimleri kendiniz yönetmek isteyebilirsiniz. Gruplar içerisinde lider konumuna gelirseniz zorlayıcı olmamaya özen gösterin.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün gizlenmek isteyebilir, yalnız kalabileceğiniz bir köşeye çekilebilirsiniz. Dış dünyadan uzakta, aklınızda tartacağınız planlarınız olabilir ve zihin gücünüzü bunlara ayırmak isteyebilirsiniz.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Sosyal ortamların size oldukça çekici gelmeye başlayacağı bir gündesiniz. Kabuğunuzdan çıkıp iletişimlerinizi artırabilir, sosyal yönünüzü tatmin etmeye öncelik verebilirsiniz.